Kirpi Sonic Türkçe Dublaj full izle | Hd Film İzle, Türkçe Filmler, Güncel Filmler, Full Film İzle

Kirpi Sonic Full Türkçe Dublaj izle

Tek Parça Vidmoly Tek Parça Fragman
15417

Kirpi Sonic Kirpi Sonic filmi 2020 10.0 Yüksek Kalite olarak izlemeniz için hazırKirpi Sonic (Özgün isim: Sonic the Hedgehog), öncelikle 1991 seneninde Sega’nın oyun konsolunda meydana çıkan, mavi renkli, süratli, kırmızı ayakkabılı ve daimi Dr. Robotnik (Eggman)’le maçta olan ve bu arada Sega firmasının maskotu olan, Mobius adındaki değişik tek boyutta Dünya’ya paralel tek gezegende yaşam sürdüren kurgusal uzaylı ve tasarlanış itibarı veyahut kirpiyi andıran tek karakterdir.
Sega “Alex Kidd” adlı maskotunu değiştirmek arzuladığı vakit dünya genelinde milyonlarca satacak ve tanınmış olacak yeni tek mizaç yaratmak istemiştir. Sonic’in prototip ismi Mr. Needle Mouse (Bay Dikenli Fare)’tu. Sonic’in oyun dünyasındaki başarısı zaman içinde yapımcılarında ilgisini çekmiş ve ile ilgili çizgi filmler ve animeler çekilmiş, çizgi roman ve mangalar yayınlanmıştır
Sonic defa tasarımlarında 16 yaşındadır (Classic Sonic olarak adlandırılır, bununla alakalı malumat sahibi olan tek oyun Sonic Jam’dır). Kırmızı ayakkabılar giyer, net ayakkabılar üzerinde beyaz tek çizgi bulunmaktadır ve uçları üçgenimsidir. Sonic Adventure (1998) oyunundan ardından olan 15 yaşında olan tasarımında ise (Modern Sonic olarak adlandırılır) henüz genç, havalı, şu zamana kadar makul çocuksu olmayan tek manzara kazanmıştır. Ayakkabılarında klasik durumunda de bulunduğu gibi altın kopça vardır.
Sonic süratli koşarken ellerini arkaya doğru tutar.
Sonic’in oyunlardaki genel emeli (Chaos Emeralds’ları) Karmaşa Zümrütleri’ni toplayıp Dr. Robotnik’in planlarını mahvetmektir. (Dr. Eggman (Robotnik), bu arada Kirpi Shadow ‘un yaratıcısı olan Profesör Gerald Robotnik ‘in de torunudurYorumlarınızın hdfilmizlett1.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Kirpi Sonic -Kirpi Sonic Keyifli seyirler.

Yorumlar