İletişim

Sitemiz www.hdfilmizlett1.com online ve Türkçe dublaj film izleme sitesi olarak; Sitemizde bulunan videoların hiçbiri sunucumuzda barınmamaktadır.
Google, Youtube, VK vb. video yayın sitelerden embed kodunu alarak sitemize eklediğimizi bilmenizi isteriz.

Hak sahipleri videolarının kaldırılmasını isterlerse bize sadece aşağıda yer alan mail adresi yolu ile ulaşmaları yeterlidir.Kaldırılmasını istedikleri video en geç 3 gün içerisinde yayından kaldırılır.

Ayrıca;
Sitemiz ile ilgili her türlü görüşlerinizi, Reklam isteklerinizi, şikayetlerinizi, önerilerinizi ve tekliflerinizi aşağıda yer alan mail adresi aracılığıyla bildirebilirsiniz.

Sitemizden Video/Film izleyen herkes, aşağıdaki koşulları okumuş olarak kabul edilir.

1-)Bu Sitedeki Tüm Videolar; video.google.com,video.yahoo.com,vk.com gibi büyük video sitelerinden alınmaktadır.

2-)Sunucumuzda Kesinlikle Video/Film Barındırılmamaktadır.

3-)Sitemizdeki her türlü içeriği kullanmak,kullanıcının iradesinde olup,zorunlu değildir.

4-)Sitemizde;Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni küçümseyecek,aşağılayacak ve toprak bütünlüğümüzü bölmeye yönelik olan herhangi bir materyal bulunmamaktadır.

5-)Sitemiz her yaş grubuna hitâben kurulmuş olup, içeriğimizde +18,Warez ve Türk Cezâ Kanunu’na aykırı içerikler bulunmamaktadır.

6-)Sitemizde filmlere yapılan yorumların sorumlusu,yorumu yapan kişilerdir. Bu nedenle hdfilmizlett1.com web sitesi sorumlu tutulamaz. Uygunsuz yorum görüldüğü taktirde,Site yöneticilerince derhâl silinecektir.

İLETİŞİM MAİL ADRESİMİZ = [email protected]

hdfilmizlett1.com 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

English translation:

All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to [email protected] email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.